CO WYRÓŻNIA EFEKTYWNY ROSYJSKI SPOŚRÓD INNYCH SZKÓŁ?

EFEKTYWNY ROSYJSKI jest jedyną firmą na krakowskim rynku oferującą autorską metodę nauczania języka rosyjskiego. Sugerując się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka możemy stwierdzić, iż ta forma zajęć sprzyja osiągnięciu najlepszych postępów w pracy z klientem i rozwojowi jego indywidualnych zainteresowań.

Każdy uczeń posiada własną motywację do nauki rosyjskiego. Niektórzy, podobnie jak my, są po prostu pasjonatami kultury i języka naszych wschodnich sąsiadów. Inni zaś, uczą się języka z pobudek służbowych lub w celach turystycznych.

Każdemu z uczniów, oferujemy kompleksowy kurs prowadzony w oparciu o specjalny program - „szyty na miarę” jego faktycznych potrzeb i możliwości. Formuła zajęć indywidualnych oraz kursów w niewielkich grupkach VIP (max 3-4 osoby) pozwala na sporą elastyczność w wyborze terminu, a w razie zaistnienia przyczyn losowych umożliwia bezpłatną anulację zajęć (pod warunkiem zgłoszenia tego faktu z wyprzedzeniem).

CJR EFEKTYWNY ROSYJSKI to nie kolejna, nastawiona tylko i wyłącznie na zysk i obroty, zwykła szkoła językowa. Właściciel centrum jest inicjatorem, organizatorem i sponsorem wielu wydarzeń promujących język Puszkina w Polsce. Organizujemy wycieczki na Wschód "po kosztach", każdego roku wydajemy OGÓLNOPOLSKI BAL SYMPATYKÓW ROSYJSKIEGO, na swoim koncie mamy andrzejki w rosyjskim stylu, cykliczne wyjazdy "weekendy z rosyjskim", wernisaż wystawy "DO SERCA AZJI", prowadzimy szeroko zakrojoną kampanię promocyjną rosyjskiego (ideowe billboardy w całym Krakowie).

Działalność CJR EFEKTYWNY ROSYJSKI zyskała aprobatę Konsulatu Generalnego Rosji w Krakowie oraz Stowarzyszenia Wspólnota Rosyjska. Sympatia oraz zaangażowanie kursantów i sympatyków EFEKTYWNEGO ROSYJSKIEGO to najlepsza motywacja do działania.

UWAGA! Zarażamy pasją :)

JAK UCZYMY ?

Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, z powodzeniem nauczamy wszystkie grupy wiekowe (najmłodsza uczennica ma 8 lat). Lekcje prowadzimy w oparciu o autorskie pomoce dydaktyczne i nie stronimy od systematycznego monitoringu postępów kursantów (testy, prace domowe). Kładziemy wysoki nacisk na poprawną wymowę i zdolności komunikacyjne. A wszystko to przyprawiamy niekłamanym entuzjazmem, pogodą ducha i porządną dawką niespożytej energii

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA FIRMY EFEKTYWNY ROSYJSKI ?

Ponieważ autentycznie kochamy swoją pracę - podchodzimy do wykonywanych obowiązków w sposób profesjonalny, kreatywny i z niekłamanym optymizmem. Podobnego zaangażowania oczekujemy od naszych uczniów!

Nasze centrum zorientowane jest na współpracę z osobami rzetelnymi i chcącymi odnieść sukces w nauce języka.

Zapraszamy do współpracy,
Dawid Łasut - właściciel